MEDBAX® Konopný Olej Classic 30%

MEDBAX® Konopný Olej Classic 30%

MEDBAX® Konopný Olej Classic 30% CBD (~3300mg) Pre náročnejších. Ekologické hospodárstvo spojené s modernou superkritickou CO2 extrakciou a dewinterizáciou produktu prinášajú konopný olej bez nečistôt, chemikálii alebo pesticídov. Testovaný v laboratóriách tretích strán. Až 12mg v jednej kvapke! Obsahuje stopové množstvá fytokanabinoidov (CBG, CBC, THC<0,2%), terpénov (Beta-karyofylén, Alfa-pinén, Myrcén), flavonoidov, minerálov (horčík, draslík, železo), vitamínov A, E a D, Omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín. Teraz ešte v lepšej cene!

99,00 € 129,00 € s DPH

Viac info o produkte

Aromatický Olej získavaný super-kritickou CO2 extrakciou z organicky pestovanej Konopy Siatej L. odrôd Finola.

Zloženie


BIO Konopný Olej, konopný extrakt 30% CBD (~3300mg)

Obsahuje stopové množstvá:

Fytokanabinoidy (CBD, CBC, CBN), Terpény (Myrcén, Beta-karyofylén, Alfa-Pinén), Minerály (horčik, draslík, železo), omega 3 a 6 nenasýtené mastné kyseliny, vitamín E

THC pod legálnou hranicou <0,2%

Upozornenie

Nie je určené ku konzumácii. Uchovávať mimo dosah detí, v chladnom a tmavom priestore. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Prírodný produkt, sediment ani zákal nie je závadou. Minimálna trvanlivosť viď na obale.

medbax

 

mebax

Naše produkty testujeme

Všetky naše produkty podrobujeme detailnej analýze z laboratórii tretích strán pre každú šaržu, aby sme mohli našim klientom zaručiť nalepšiu kvalitu v každej fľaštičke.

Analýzu produktu si môžeš pozrieť tu

 

PDF analýza
Pripravujeme