MEDBAX® Konopná Tinktúra Night 10ml

MEDBAX® Konopná Tinktúra Night 10ml

MEDBAX® Konopná Tinktúra Full-spectrum Night 10% CBN (~1000mg) podporuje zdravý spánok, relaxáciu a celkovú psychickú pohodu. Vďaka prirodzenému obsahu fytokanabinoidov prispieva k zdravému a vyváženému stavu organizmu v období zvýšenej záťaže, podporuje zdravý spánok, relaxáciu a upokojenie nervovej sústavy. Výrobok neobsahuje žiadne omamné a psychotropné látky. CBN - kanabinol je spánkový kanabinoid. Vďaka jeho hojnému zastúpeniu v tomto oleji, bude pre Vás zaspávanie omnoho jednoduchšie.

59,00 € s DPH

Viac info o produkte 

Olej z konopných semien lisovaných za studena s prirodzeným obsahom Fytokanabinoidov

 

Zloženie

Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Oil

10% CBN (~1000mg)

Obsahuje stopové množstvá:

Fytokanabinoidy (CBD, CBC, CBG), Terpény (Myrcén, Humulén), Minerály (horčik, draslík, železo), omega 3 a 6 nenasýtené mastné kyseliny, vitamín E

 

Doporučené dávkovanie

Max. 12 kvapiek denne (48mg), ideálne ráno a večer po troch kvapkách (24mg). Kvapky sa dávkujú priamo do úst, najlepšie pod jazyk. Nechať voľne v ústach 1 minútu, potom prehltnúť. 10ml balenie vydrží približne jeden mesiac.

Naše výrobky je nutné dávkovať a aplikovať iba spôsobom uvedeným na etikete. Prípravok je zakázané používať tehotnými a dojčiacimi ženami. Ak trpíte vážnym ochorením, alebo keď používate predpísané lieky, potom jeho použitie vopred konzultujte so svojím praktickým lekárom. Produkt nie je určený pre diagnostikovanie, ošetrenie alebo liečenie chorôb. Jeho účinky v závislosti na individualite užívateľa môžu byť rôzne. S využitím webovej stránky zároveň vyjadrujete súhlas s akceptovaním Pravidiel na ochranu osobných údajov a Všeobecných zmluvných podmienok.

Upozornenie

Výrobok nie je medicína ani nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Prírodný produkt. Sediment ani zákal nie je závadou. Neobsahuje THC ani iné omamné látky. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Po otvorení skonzumovať do 6. mesiacov. Minimálna trvanlivosť viď na obale.

medbax

mebax

Naše produkty testujeme

Všetky naše produkty podrobujeme detailnej analýze z laboratórii tretích strán pre každú šaržu, aby sme mohli našim klientom zaručiť nalepšiu kvalitu v každej fľaštičke.

Analýzu produktu si môžeš pozrieť tu

 

PDF analýza

PDF analýza

PDF analýza

Pripravujeme